Świetlica

Pobyt dziecka w świetlicy szkolnej to przedłużony proces dydaktyczno-wychowawczy, którego celem jest wszechstronny rozwój osobowości każdego ucznia.

Tutaj dzieci odpoczywają, grają w gry planszowe, bawią się, oglądają filmy, odrabiają prace domowe. Uczniowie uczestniczą też w zajęciach prowadzonych przez wychowawców świetlicy.

Nasza świetlica wyposażona jest w niezbędny sprzęt służący do wypoczynku, zabawy, nauki.

Naszym wychowankom oferujemy:

• stałą opiekę wykwalifikowanej kadry od 6.00-17.00
  • różnorodne zajęcia w czasie pobytu: plastyczne, techniczne, muzyczne, przyrodnicze, wyrównujące braki, rozrywkę umysłową, relaksacyjne, ruchowe, czytania ze zrozumieniem oraz rebusomania.
  • organizujemy i bierzemy udział w różnych konkursach, imprezach okolicznościowych, akcjach takich, jak "Śniadanie daje moc" oraz "Cała Polska czyta dzieciom".

Opiekę nad uczniami sprawują:

mgr Mariola Babst: klasa 1a oraz 2b

mgr Anna Jaszczyk: klasa 2c, 2b