Powiększenie
   Kontrast
   Lektor migowy

Nauczyciele


DYREKTOR SZKOŁY

mgr Barbara Osiak

 

WICEDYREKTOR

mgr Elżbieta Kopczyńska-Urbaniak
 


WYCHOWAWCY KLAS 4-7, ROK SZKOLNY 2017/2018

klasa 4a - pani Katarzyna Szyszko

klasa 4b - pani Magdalena Zeidler

klasa 4c - pani Agnieszka Walczak

klasa 5a - pan Marek Kocik

klasa 5b - pani Maria Zaporowska

klasa 6a - pani Katarzyna Cybińska

klasa 6b - pan Krzysztof Graczyk

klasa 7a - pani Joanna Kostrzewa

klasa 7b - pani Ewa Lichtańska

klasa 7c - pani Zofia Mac


DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW

Andrachiewicz

Michał

Historia, WOS

Środa

11.40- 12.40

Babst

Mariola

wychowawca świetlicy

piątek

od 8:45 do 9:30

Banaszak

Marek

przyroda, fizyka, informatyka

czwartki

7:15-8:00

Brudzińska

Iwona Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

13.35 - 14. 20

Cybińska

Katarzyna

j.polski

środa

12.30-13.30

Elżbieta

Moryson

wychowanie przedszkolne

środa

12.00-12.30

GRACZYK

KRZYSZTOF

WYCHOWANIE FIZYCZNE , WYCH.VB

WTOREK

11.35-12.50

Gąsiorowski

Krzysztof

technika

wtorek

14.30 - 15.15

Hałupka

Anna

matematyka

środa

12.50 - 13.35

Hałupka

Tomasz

w-f

poniedziałek

11.45 - 12.30

Jackowiak

Iwona

geo, biol, przyr

Poniedziałek

9:00-9:30

Kocik

Marek

wychowanie fizyczne

piątek

13.45 - 14.30

Kopczyńska - Urbaniak

Elżbieta

matematyka

środa

10.50 - 11.35

Kostrzewa

Joanna

matematyka

czwartek

14:40

Kowalska

Renata

religia

czwartek

13.45-14.15

Krzyżaniak

Iwona

edukacja wczesnoszkolna

piątek

8.00 - 8.45

Lichtańska

Ewa

Chemia, biologia, edukacja dla bezpieczeństwa

czwartek

11.45-12.30

Mac

Zofia

j. polski

wtorek

13.45 - 14.30

Mazur

Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

wtorek

8.00 - 8.45

Maćkowiak

Aneta

j.polski

czwartek

10.50 - 11.35

Michalczyk

Maria

fizyka

czwartek

14.30-15.15

Miernik

Bożena

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

12.30 - 13.15

Miernik

Bożena

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

13.15 - 14.00

Osiak

Barbara

historia

sroda

12.50

Pianka

Justyna

Wychowanie fizyczne

poniedziałek

14.35-15.20

Pietrzykowska

Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

piątek

9:00- 9:40

Pietrzykowska - Korbik

Daria

Język angielski

Poniedziałek

11.45 - 12.30

Szyszko

Katarzyna

język angielski

środa

9:55-10:40

Walczak

Agnieszka

język angielski

poniedziałek

7:30 - 8:00

Zeidler

Magdalena

zajęcia komputerowe, informatyka

środa

10:50 - 11:35

Żuromska

Olga

język polski

piątek

10.50 - 11.35