Powiększenie
   Kontrast
   Lektor migowy

Nauczyciele


DYREKTOR SZKOŁY

mgr Barbara Osiak

 

WICEDYREKTOR

mgr Elżbieta Kopczyńska-Urbaniak
 


WYCHOWAWCY KLAS 4-7, ROK SZKOLNY 2017/2018

klasa 4a - pani Katarzyna Szyszko

klasa 4b - pani Magdalena Zeidler

klasa 4c - pani Agnieszka Walczak

klasa 5a - pan Marek Kocik

klasa 5b - pani Maria Zaporowska

klasa 6a - pani Katarzyna Cybińska

klasa 6b - pan Krzysztof Graczyk

klasa 7a - pani Joanna Kostrzewa

klasa 7b - pani Ewa Lichtańska

klasa 7c - pani Zofia Mac


DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

przedmiot

 

dzień tygodnia

 

godziny

  1.  

Andrachiewicz Michał

historia , WOS

poniedziałek

14.30 - 15.15

  1.  

Babst Mariola

świetlica

piątek

9.00 – 10.00

  1.  

Banaszak Marek

przyroda, informatyka, fizyka

czwartek

7.15 – 8.00

  1.  

Brudzińska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

piątek

11.50 – 12.35

  1.  

Cybińska Katarzyna

j. polski

poniedziałek

11.45 – 12.30

  1.  

Czekanowicz Hanna

przyroda, etyka, świetlica

piątek

16.45 – 17.30

  1.  

Estkowska Katarzyna

j. niemiecki

piątek

14.30 – 15.30

  1.  

Gąsior Eugeniusz

wf

poniedziałek

9.50 - 10.40

  1.  

Gąsiorowski Krzysztof

technika, zajęcia techniczne

wtorek

14.30 – 15.15

  1.  

Graczyk Krzysztof

wf

poniedziałek

11.45 – 12.30

  1.  

Hałupka Anna

matematyka

środa

13.45 – 14.30

  1.  

Hałupka Tomasz

wf

 

 

  1.  

Jackowiak Iwona

geografia, biologia, przyroda

wtorek

12.30 – 13.15

  1.  

Jędrzejczak-Jaszczyk Anna

kierownik świetlicy

piątek

10.00 - 11.00

  1.  

Kaczmarowski Paweł

muzyka

czwartek

14.30 – 15.15

  1.  

Kocik Marek

wf

poniedziałek

12.50 – 13.35

  1.  

Kopczyńska-Urbaniak Elżbieta

matematyka

środa

10.50 – 11.35

  1.  

Konwińska Barbara

wf

poniedziałek

10.50 – 11.35

  1.  

Kostrzewa Joanna

matematyka

czwartek

14.40 – 15.25

  1.  

Kowalska Renata

religia

piątek

9.55 – 10.35

  1.  

Krzyżaniak Iwona

edukacja wczesnoszkolna

piątek

8.00 – 8.45

  1.  

Lichtańska Ewa

chemia, biologia, edukacja dla bezpieczeństwa

poniedziałek

9.55 – 10.35

  1.  

Mac Zofia

j. polski

wtorek

13.45 – 14.30

  1.  

Maćkowiak Aneta

j. polski

środa

11.45 – 12.30

  1.  

Mazur Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

9.50 – 10.35

  1.  

Michalczyk Maria

fizyka

czwartek

13.45 - 14.30

  1.  

Molicka – Drzymała Joanna

wychowanie przedszkolne

czwartek

12.00 – 12.30

  1.  

Moryson Elżbieta

wychowanie przedszkolne

środa

12.00 – 12.30

  1.  

Miernik Bożena

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

13.15 – 14.00

  1.  

Patrzykąt Beata

edukacja wczesnoszkolna, j. hiszpański

piątek

12.50 – 13.35

  1.  

Pianka Justyna

wychowanie fizyczne

wtorek

13.30 - 14.30

  1.  

Pietrzykowska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, j. angielski

piątek

9.00 - 9.30

  1.  

Pietrzykowska-Korbik Daria

j. angielski, świetlica

 

 

  1.  

Prętka Magdalena

religia

środa

11.45 – 12.45

  1.  

Szymański Michał

historia

czwartek

14.40 – 15.25

    36

Szyszko Katarzyna

j. angielski

wtorek

12.50 – 13.35

 37

Walczak Agnieszka

j. angielski

poniedziałek

7.00 – 7.40

38

Zajączkowska Stanisława

świetlica

czwartek

9.00 – 10.00

39

Zaporowska Maria

j. polski, plastyka, wdż

wtorek

8.00 – 8.45

40

Zeidler Maria

zajęcia komputerowe, informatyka

poniedziałek

13.45 -  14.30

41

Żuromska Olga

j. polski

wtorek

12.50 – 13.35