Powiększenie
   Kontrast
   Lektor migowy

Zajęcia dodatkowe

TABELA  ZAJĘĆ  POZALEKCYJNYCH

wynikających z  KN art. 42

 

Lp.

 Nazwisko  i imię nauczyciela

Tytuł zajęć

Termin

zajęć pozalekcyjnych

Liczba uczniów

1

Konwińska Barbara

Od malucha do olimpijczyka

Wtorek 14.30-16.00

14

2

Tomaszewska Hanna

Spotkania z przyrodą

Sobota 9.00-12.00

10

3

Iwona Brudzińska

Z komputerem na Ty

Piątek  9.55-10.40

11

4

Mariola Babst

Poznaję komputer

Środa 9.45- 10.30

9

5.

Mariola Babst

Jestem coraz lepszy

Czwartek 16.15- 17.00

3

6.

Marek Kocik

Klub miłośników minisiatkówki

Wg kalendarza imprez WIMS i WZPS, soboty 9.00-11.00

10

7.

Iwona Krzyżaniak

zajęcia komputerowe „Klik”

zajęcia wyrównawcze” Coraz lepiej czytam, piszę , liczę”

czwartek 9.55- 10.40

poniedziałek 10.40 – 11.35

12

6-8

8

E. Kopczyńska-Urbaniak

Zajęcia wyrównawcze z matematyki „ Pogotowie matematyczne”

wtorek 14.35- 15.20 ( dla kl. V , co 2 tygodnie)

 

czwartek 8.00 – 8.45 ( dla kl. IV b, co 2 tygodnie)

6-11

 

 

2 - 6

9

E. Kopczyńska-Urbaniak

Zajęcia dla uczniów uzdolnionych matematycznie „ Molik matematyczny”

wtorek 14.35- 15.20 ( dla kl. V , co 2 tygodnie)

 

czwartek 8.00 – 8.45 ( dla kl. IV b, co 2 tygodnie)

6- 15

 

 

3-6

10

E. Kopczyńska-Urbaniak

Zajęcia przygotowujące do Sprawdzianu po kl. 6 „ Łowcy sukcesu”

wtorek 12.50- 13.35 ( dla kl. VI a , co tydzień )

14

11

Zofia Mac

Damy sobie radę! (zajęcia wyrównawcze dla klasy Va i V c)

wtorek 8.00-8.45

wtorek 13.45-14.30

12

12

Zofia Mac

To nie jest trudne! (zajęcia wyrównawcze dla klasy IV b)

środa 14.35-15.20

8

13

Zofia Mac

Mierz siły na zamiary! (zajęcia z uczniem zdolnym)

wtorek 8.00-8.45

wtorek 13.45-14.30

6

14

Małgorzata Mazur

Zajęcia wyrównawcze „Polubić szkołę,  czyli, pytam, działam, rozumiem, wiem”.

piątek 11.40-12.25

6

15

Małgorzata Mazur

 

wtorek 11.45-12.30

 

16

Maria Zaporowska

„By szkoła wyglądała pięknie”- zespół dla uczniów uzdolnionych plastycznie, przygotowujących z plastykiem oprawę plastyczną uroczystości, dbających o wystrój szkoły.

doraźnie, w zależności od kalendarza świąt i uroczystości szkolnych

5-20

17

Maria Zaporowska

„Już potrafię! „– pogotowie polonistyczne dla uczniów kl. VIa

środa 13.45-14.30

4-6

18.

Katarzyna Cybinska

„Sprawdzian na 100%”- zajęcia przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty;

 

Wtorek 14.35- 15.20

22

19.

Katarzyna Cybińska

„Mistrz słowa”- zespół wyrównawczy dla uczniów klas IV a i V b

Środa 8- 8.45

7

20.

Katarzyna Cybińska

Kółko dziennikarskie „ Przybij piątkę”

Poniedziałek 14.30- 15.30

9

21.

Kaczmarek Barbara

Przy śpiewie bawię się.

Piątek 13.30-14.30

15

22.

Gąsior Eugeniusz

Od ucznia do mistrza

Piątek 16.15-17.45

12