Działania

8 marca SU rozdał naszym kochanym kobietom lizaki z okazji ich święta.

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Kochani Wolontariusze przyszła punktacja za nasze pierwsze zadanie. Zdobyliśmy 14 punktów na 20 możliwych do zdobycia. To dobry wynik!!!! Przed nami następne zadania. Do 2 grudnia potrzebujemy jeszcze jednej prezentacji o niezwykłym dla nas gryzoniu. Mobilizujemy siły. Pierwsza dziesiątka jest w naszym zasięgu.

13.09 nasi Wolontariusze będą zachęcać do zakupu cegiełki na sprzęt do rehabilitacji dla Patrycji Ryś. Jest ona podopieczną fundacji „Pomóż i Ty”.Więcej informacji na plakacie.

——————————————————————————————————————–

Przedstawiciele trójek klasowych naszej szkoły wybrali swoich przedstawicieli na rok szkolny 2022/2023.Przewodnicząca została Kasia z klasy 8b, zastępca przewodniczącego Martyna z klasy 8b, a sekretarzem Dorota z klasy 6a. Nowej radzie gratulujemy i życzymy wielu udanych akcji. Zapraszamy do obejrzenia gazetki Samorządu Uczniowskiego na pierwszy piętrze, będą pojawiać się tam informacje na temat funkcjonowania Samorządu.

——————————————————————————————————————–

Akcja „Mikołaj jest wśród nas”

Uczniów naszej szkoły odwiedzili wolontariusze z mikołajkowym przesłaniem niesienia miłości i radości.

Mikołajkowy dar.

Uczennica klasy 3a Marysia Jeżowska wraz z rodzicami wykonała małe upominki dla osób samotnych . Mały, ale jak wielki dar wrażliwego serca. W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim małym i dużym pomocnikom Świętego Mikołaja.

Ekologia w świątecznym wydaniu.

We współpracy z kółkiem ekologicznym SU i Wolontariat wykonał ozdoby z nakrętek i butelek PET na szkolną choinkę.

„Akcja znicz”

Wolontariat i SU uporządkowali groby narodowych bohaterów, wykonali wiązanki i zapalili znicze na znak pamięci.