Witamy w Świetlicy Szkolnej!

O Nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej Świetlicy Szkolnej! Jesteśmy miejscem, gdzie rozwija się kreatywność, zawierają nowe przyjaźnie, a każdy dzień jest pełen fascynujących przygód.

Nasza Oferta

W Świetlicy Szkolnej stawiamy na różnorodność i rozwój. Oferujemy:

• Przyjazna Atmosfera: W Świetlicy zawsze panuje atmosfera radości i wsparcia. Tu każdy znajdzie swoje miejsce!
  • Inspirujące Warsztaty: Plastyka, muzyka, rękodzieło, taniec, sporty zespołowe, nauka przez zabawę – u nas każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Pomoc w Nauce: Nasi doświadczeni wychowawcy służą wsparciem w zrozumieniu trudnych zagadnień.
  • Zabawa i Gry: Organizujemy turnieje, konkursy oraz różnorodne wydarzenia tematyczne, aby każdy dzień był pełen radości.

Godziny Otwarcia

Jesteśmy dostępni dla uczniów od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00 – 17:00.

Zawsze czekamy na wasze uśmiechy!

Lokalizacja

Znajdziesz nas w Szkole Podstawowej nr 53 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego (sala nr 9).

Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (061) 878-80-06 .

Dołącz do Nas!

Zachęcamy wszystkich uczniów do dołączenia do naszej świetnej społeczności. W Świetlicy Szkolnej każdy ma szansę na odkrycie swoich talentów i tworzenie niezapomnianych chwil.

Razem tworzymy wyjątkową przestrzeń pełną radości i rozwoju!

Kontrakt