Lista nauczycieli rok szkolny 2023/2024
Nazwisko i imię | Przedmiot |
Andrzejewska Justyna | nauczyciel języka angielskiego |
Błaszczyk Zuzanna | pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Brudzińska Iwona | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Cybińska Katarzyna | nauczyciel języka polskiego |
Czekanowicz Hanna | nauczyciel przyrody, geografii, biologii, etyki |
Dybczyńska Joanna | pedagog szkolny, doradca zawodowy, nauczyciel języka polskiego |
Ficer Katarzyna | nauczyciel historii, dyrektor szkoły |
Hałupka Anna | nauczyciel matematyki i informatyki |
Hałupka Tomasz | wychowania fizycznego |
Jędrzejczak-Jaszczyk Anna | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Pedrycz Antonina | nauczyciel muzyki |
Kawka-Kędzierska Joanna | nauczyciel języka angielskiego |
Kocik Marek | nauczyciel wychowania fizycznego |
Kopczyńska-Urbaniak Elżbieta | nauczyciel matematyki i fizyki |
Kowalska Renata | nauczyciel muzyki i religii |
Krzyżaniak Iwona | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Machowiak Beata | nauczyciel bibliotekarz |
Majchrzak Maria | nauczyciel informatyki |
Maćkowiak Aneta | nauczyciel języka polskiego |
Majer Aleksandra | nauczyciel wychowania fizycznego |
Mazur Małgorzata | wychowawca świetlicy |
Miernik Bożena | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Moryson Elżbieta | wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego jako obcego |
Molicka Joanna | wychowawca świetlicy |
Patrzykąt Beata | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel języka hiszpańskiego |
Pietrzykowska Agnieszka | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel języka angielskiego |
Pietrzykowska-Korbik Daria | nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia |
Porolnik Karolina | nauczyciel języka niemieckiego i angielskiego |
Prętka Magdalena | nauczyciel religii i techniki |
Sakowicz Marta | psycholog |
Simińska Patrycja | kierownik świetlicy, nauczyciel przyrody, chemii, wdż |
Szymanek Grzegorz | nauczyciel edb |
Szymański Michał | nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie |
Wysocka Karina | nauczyciel matematyki |
Zajączkowska Stanisława | wychowawca świetlicy |
Zaporowska Maria | nauczyciel języka polskiego i plastyki |
LISTA WYCHOWAWSTW ROK SZKOLNY 2023/ 2024
imię i nazwisko | klasa |
Iwona Krzyżaniak | Ia |
Anna Jędrzejczak – Jaszczyk | Ib |
Agnieszka Pietrzykowska | IIa |
Iwona Brudzińska | IIb |
Beata Patrzykąt | IIIA |
Bożena Miernik | IIIB |
Aneta Maćkowiak | IV A |
Aleksandra Majer | III B |
Michał Szymański | V a |
Joanna Kawka-Kędzierska | V b |
Anna Hałupka | VIa |
Zuzanna Błaszczyk | VI b |
Katarzyna Cybińska | VII A |
Joanna Dybczyńska | VIIB |
Karina Wysocka | VIII A |